Ми – це торгова марка


UKRAINIAN CAVIAR BERRYДім, двері якого завжди гостинно відчинені
заради кожного тонкого поціновувача стилю та смаку.

UKRAINIAN CAVIAR BERRY – це один з найпотужніших виробників вишуканого «чорного золота», легендарної осетрової ікри. Нашому племінному поголів’ю вже понад 15 років, а маточна складова є чистою лінією азовського осетра (Acipenser gueldenstaedtii) та бестера (гібрид білуги та стерляді). Унікальність ситуації в тому, що перших тварин було залучено з природнього середовища безпосередньо в Азовському морі.

Ми – це, нарешті, новітнє сучасне господарство на мальовничих берегах Південного Буга. Тут, на відміну від багатьох інших виробників аквакультури, наша риба утримується не в УЗТ (установках закритого типу), а живе повноцінним життям в умовах відкритої водойми зі свіжою проточною водою, ніби в природньому середовищі.


Коли завітаєте до нашого господарства, що на Вінничині, то побачите, як прискіпливо ми ставимося до збереження племінного поголів’я.

Як, наприклад, підбирається раціон, виходячи з того, що рибка наша дуже балувана - віддає перевагу морепродуктам. То ж, меню складаємо старанно, максимально наближене до природнього. Задля цього просто вимушені самостійно заготовлювати корми, виловлюючи дикий риб’ячий та ракоподібний дріб’язок з Азовського моря, як то – атерину, тюльку й креветку. Саме цією смакотою ми годуємо наше стадо, не використовуючи жодних гормонів росту та антибіотиків. Причому, що важливо, перше підгодовування – одразу від моменту народження.

Коли завітаєте до нашого господарства, що на Вінничині, то побачите, як прискіпливо ми ставимося до збереження племінного поголів’я.

Як, наприклад, підбирається раціон, виходячи з того, що рибка наша дуже балувана - віддає перевагу морепродуктам. То ж, меню складаємо старанно, максимально наближене до природнього. Задля цього просто вимушені самостійно заготовлювати корми, виловлюючи дикий риб’ячий та ракоподібний дріб’язок з Азовського моря, як то – атерину, тюльку й креветку. Саме цією смакотою ми годуємо наше стадо, не використовуючи жодних гомонів росту та антибіотиків. Причому, що важливо, перше підгодовування – одразу від моменту народження.

Наша мета – розведення та популяризація осетра.

Саме тому ми долучилися до всіх державних програм із захисту та відновлення популяції даного виду, що наразі перебуває на межі зникнення. Саме тому ми відмовилися від «забійного» способу видобування ікри, натомість впровадили прогресивну технологію її прижиттєвого вилучення з черевної порожнини риби-самиці - так зване «осетрове доїння».

Так, так! Ви не очулися. Виявляється, ікру можна брати без завдання жодної шкоди осетровому здоров’ю. Практично - доїти.

Ми не вкорочуємо віку тварині, котра може ділитися «чорним золотом» багаторазово на протязі всього свого риб’ячого життя! А це, на хвилинку – десь років 100!

«Не втратити жодної рибини!» - під таким гаслом й хазяйнуємо у нашому господарстві, одному з найпотужніших на теренах України з числа тих, що опікуються саме репродукцією риби осетрових порід.

Отож, впевнені: Вам - саме до нас!

Із трепетною турботою та повагою до Вас
велика сім’я UKRAINIAN CAVIAR BERRY
бажає Вам СМАЧНОГО!


НАША ПРОДУКЦІЯ